Fachowiec od ociepleń

Obecnie do naszej Ekipy ROCKWOOL poszukujemy Fachowca od ociepleń. Jest to praca związana z wyjazdami po całej Polsce, podczas których nasi fachowcy przekazują wiedzę o tym, jak poprawnie używać i stosować produkty ROCKWOOL. To rola łącząca umiejętności belferskie z aktorskimi. :) Jeśli więc jesteś osobą komunikatywną i otwartą na innych, nie boisz się występów publicznych oraz lubisz dzielić się swoją wiedzą ekspercką, ta praca jest stworzona dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Przekazywanie wiedzy o tym, jak prawidłowo wykonywać docieplenia wełną skalną pracownikom firm wykonawczych, hurtowni budowlanych oraz budów na terenie całej Polski,
  • Prezentacja naszych produktów podczas dni otwartych marketów i hurtowni budowlanych,
  • Budowanie modeli do prezentacji i testów produktowych w naszym Centrum Szkoleniowym w Zielonej Górze,
  • Nagrywanie filmów instruktażowych - koniecznie sprawdź nasz kanał na Youtube - SUPERWYKONAWCA oraz nasz profil na FB: Ekipa Rockwool.

Czego oczekujemy?

  • Praktycznej wiedzy budowlanej. Wiedza z zakresu dociepleń będzie ogromnym atutem!
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i otwartości,
  • Umiejętności mówienia w taki sposób, by inni chcieli słuchać,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Wykształcenia związanego z budownictwem i/lub dużego doświadczenia w tej branży.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Dofinansowanie do posiłków z przyzakładowej kantyny,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Dofinansowanie do kart Multisport,
  • Dostęp do przyzakładowej przychodni lekarskiej i gabinetu stomatologicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV prz pomocy opcji Aplikuj