Trener i doradca ds. ociepleń w Ekipie ROCKWOOL

Pracujesz na budowie (szczególnie w segmencie dociepleń), ale czujesz, że to nie jest praca dla Ciebie? Jeśli lubisz występować publicznie, a Facebook czy YouTube nie mają przed Tobą tajemnic, koniecznie dołącz do Ekipy ROCKWOOL. Szkoląc innych, w praktyce wykorzystasz zdobyte doświadczenie i będziesz mieć wpływ na kształtowanie świadomości produktowej wykonawców w całym kraju!

Twój zakres obowiązków:

  • Szkolenie wykonawców – Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie praktycznych szkoleń z zakresu dociepleń wełną skalną na modelach oraz na budowach. Szkolenia odbywają się podczas spotkań u dystrybutorów, w hurtowniach i na placach budowy w całej Polsce, a także w centrum szkoleniowym ROCKWOOL w Zielonej Górze
  • Szkolenia online – prowadzenie szkoleń i konsultacji przy pomocy nowoczesnych środków komunikacji, praca z kamerą i mikrofonem
  • Szkolenia wewnętrzne - prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników ROCKWOOL (handlowców, product managerów)
  • Budowa modeli wykorzystywanych podczas szkoleń, a także w certyfikacji produktowej
  • Wideo szkolenia – przygotowanie i uczestnictwo w nagrywaniu filmów instruktażowych, wywiadów, FAQ)
  • Publikowanie relacji ze szkoleń i wydarzeń na Facebooku oraz YouTube,

Nasze wymagania:

  • ogólna wiedza budowlana
  • praktyka i doświadczenie wykonawcze w obszarze budownictwa
  • komunikatywność, kultura osobista, swoboda w wystąpieniach publicznych
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • obycie z występami przed kamerą, nagrywanie filmów smartfonem
  • prowadzenie konta oraz działanie na Facebooku czy YouTube

To oferujemy:

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu izolacji wełną skalną i rozwinięcia umiejętności wykonawczych
  • rozwój w zakresie umiejętności szkoleniowych i wystąpień publicznych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Darmowe dojazdy do pracy m.in. z Zielonej Góry i Sulechowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@rockwool.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.