Operator urządzeń

To odpowiedzialne stanowisko, na którym masz realny wpływ na jakość naszych produktów. Jeśli nie boisz się pracy z nowoczesnymi urządzeniami i jesteś pewien własnych decyzji, to może być praca właśnie dla Ciebie.

Główne zadania:

  • nadzorowanie pracy wyznaczonych urządzeń
  • sterowanie liniami przy pomocy dotykowych ekranów i komputerów
  • wizualna kontrola jakości półproduktu
  • przekazywanie istotnych informacji na temat procesu

Szukamy osób, które:

  • Mają wykształcenie min. zawodowe
  • Chcą podjąć pracę w stabilnej firmie, na dłuższy okres czasu
  • Mają poczucie odpowiedzialności za powierzone im zadania
  • Są gotowe do pracy w systemie trzyzmianowy czterobrygadowym
  • Posiadają doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku)
  • Dodatki za pracę  w systemach zmianowych i święta
  • Dowóz do pracy z Małkini Górnej i Ostrowi
  • Udział we wdrażaniu standardów Lean i 5 S
  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: hr@rockwool.pl  lub ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice.