Specjalista ds. systemów IT w logistyce

RW-PL Dział Zasobów Ludzkich
1 stycznia 1

Lubisz pracę z danymi? Interesują Cię nowe systemy i aplikacje? Nie przeraża Cię cyfrowa rewolucja? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Będziesz mieć wpływ na to, co i jak dzieje się w firmie, bo teraz wszystko dzieje się w systemach i cyfrowym przepływie danych. Od jakości Twojej pracy i danych zarządzanych przez Ciebie zależeć będzie praca innych. Pomożesz im też wdrażając nowe rozwiązania i systemy je wspomagające.:

Główne obowiązki:

    • Analiza procesu logistycznego i praca w projektach nad jego zmianami,

    • Koordynowanie pracy systemów informatycznych obsługujących proces sprzedaży w łańcuchu logistycznym – głównie SAP (moduły SD, PP, WMS, CRM) oraz wdrażanie nowych funcjonalności,

    • Udział w analizie i planowaniu potrzeb dotyczących nowych systemów informatycznych lub rozwiązań procesowych,

    • Zarządzanie danymi w systemach wspomagających procesy łańcucha logistycznego,

    • Nadzorowanie i weryfikacja procesu rozliczania kosztów logistycznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

    • Dużych umiejętności analitycznych i doświadczenia w pracy z danymi, umiejętności mapowania procesów,

    • Znajomości systemów klasy ERP (mile widziany SAP) i doświadczenia we wdrożeniach funkcjonalności (mile widziane EDI, moduły: SD, PP lub CRM),

    • Umiejętności organizacyjnych; komunikatywności i umiejętności pracy w zespole; doświadczenia w pracy z klientem wewnętrznym  lub zewnętrznym,

    • Mile widziane umiejętności i doświadczenie uczestnictwa w projektach IT (lider projektu; kluczowy użytkownik,

    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Kandydatom oferujemy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym zespole,

    • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,

    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,

    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),
    • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Prosimy o przesyłanie CVprzy pomocy opcji APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz tutaj.