Technik Analityk – laboratorium badań fizyczno-mechanicznych

1 stycznia 1

Praca w systemie jednozmianowym.Miejsce pracy: Cigacice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych fizyko-mechanicznych wełny mineralnej (m.in. pomiary gęstości, współczynnika przewodzenia ciepła, rozrywania, obciążenia punktowego, sztywności dynamicznej, niepalności, nasiąkliwości)
  • Przygotowywanie próbek do badań: cięcie za pomocą piły (mechanicznej lub ręcznej) oraz noża (transport ręczny materiałów o większej wadze),
  • Obsługa urządzeń do badań fizyko-mechanicznych (urządzenia z oprogramowaniem komputerowym),
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym: utrzymanie w ruchu (drobne prace konserwacyjne, jak wymiana filtrów, płynów itp.), sprawdzanie i wzorcowanie wybranych urządzeń pomiarowych, prowadzenie zapisów z kontroli i sporządzanie świadectw, obsługa programu do nadzoru nad sprzętem,
  • Tworzenie i przestrzeganie harmonogramów badań,
  • Sporządzanie w programie Excel tabel z wynikami, raportów z badań  z wykresami, obliczanie podstawowych wielkości statystycznych (średnia, mediana, odchylenie standardowe) – wyciąganie i opisywnie wniosków na podstawie uzyskanych wyników badań,
  • Obsługa baz danych z wynikami, rozbudowa baz danych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe – znajomość matematyki i fizyki,
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS EXCEL - obliczenia, formuły, wykresy,
  • Analityczny, ścisły umysł – zdolność wyciągania trafnych wniosków i formułowania tez,
  • Rzetelność, dokładność, terminowość – dotrzymywanie terminów i samodzielna organizacja pracy,
  • Łatwość nauki nowych programów komputerowych oraz baz danych.

        Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość język angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość podstaw statystyki,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium fizyko-chemicznym,
  • manualne zdolności techniczne (drobne naprawy sprzętu, jak np.: wymiana filtrów).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Podania prosimy przesyłać na adres hr@rockwool.pl lub przez opcję Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/