Specjalistka/Specjalista ds. Płac

25 maja 2022

Czujesz się pewnie w obszarze płac? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie produkcyjnej?Aplikuj już dziś i dołącz do naszego 6-osobowego zespołu Kadr i Płac ROCKWOOL Polska!

Główne obowiązki:
To długa lista, ale nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie potrafisz tego wszystkiego :)

  • Terminowe i prawidłowe naliczanie wynagrodzenia z tytułu umów o pracę oraz innych tytułów z uwzględnieniem wszelkich zasiłków, dodatków i potrąceń;
  • Prowadzenie zagadnień związanych ze świadczeniami ZUS;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz rozliczanie składek PPK;
  • Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu, w tym ERP-7, Z-3 itp.;
  • Prowadzenie zajęć komorniczych;
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych na potrzeby spółki;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.

Od Kandydatów oczekujemy:
Jeśli spełniasz te wszystkie wymagania - jesteś naszym ideałem. Jeśli czegoś brakuje - i tak chętnie przeczytamy Twoje CV. Może uda nam się to razem nadrobić!

  • Bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów płacowych, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz umiejętności ich zastosowania w praktyce;
  • Min. dwuletniego doświadczenia w obszarze płac (mile widziane w firmie produkcyjnej);
  • Znajomości zagadnień z obszaru czasu pracy;
  • Praktycznej znajomości programu PŁATNIK;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Nastawienia na rozwój i świadomość konieczności ciągłego doskonalenia zawodowego;
  • Dokładności, analitycznego myślenia oraz samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.

Oferujemy:
To zdecydowanie nie wszystko - poznaj nas bliżej i przekonaj się sama/sam :)

  • Umowę o pracę na cały etat w międzynarodowej organizacji;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Dowóz autobusem z Zielonej Góry i Sulechowa;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, karty Multisport, opiekę medyczną w zakładowej przychodni.

Jeśli chcesz z nami porozmawiać i poznać Asię - szefową działu, wyślij nam swoje CV przez opcję APLIKUJ