Główne zadania:

  • Prowadzenie działań z zakresu marketing automation
  • Zarządzanie działaniami reklamowymi w Google i Social Media
  • Bieżąca praca z systemem Marketo
  • Analiza skuteczności prowadzonych działań
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu internetowym
  • Zainteresowanie automatyzacją w obszarze marketingu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego B2+(praca w regionie CEE)
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych w Internecie
  • Dobra znajomość systemu CRM

    Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Marketo, Dynamics 365
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Kompetencje analityczne

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku)
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych
  • Stałą możliwość nauki i rozwoju
  • Ciekawe i innowacyjne projekty
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełna informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://www.rockwool.pl/polityka-prywatnosci/