Kontroler stanów magazynowych

Jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie, lubisz liczyć i bierzesz odpowiedzialność za swoje działania - aplikuj na to stanowisko!

Główne obowiązki:

  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową (m.in. wystawianie dokumentów, tworzenie raportów, kontrola zgodności stanów fizycznych z systemem, sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, kontrola przyjęć, wydań i przeniesień),
  • Czynny udział w inwentaryzacjach.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego,
  • Znajomości MS Office,
  • Znajomości zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej,
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres hr@rockwool.pl.