Asystent ds. Obsługi Klienta (Team Reklamacje)

Szukamy skrupulatnej, cierpliwej osoby o analitycznym umyśle, której będziemy mogli powierzyć kompleksową obsługę reklamacji naszych Klientów. Jeżeli umiesz pracować samodzielnie nad rozwiązywaniem problemów i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej, dodatkowo potrafisz analizować i wyciągać wnioski oraz prowadzić korespondencję firmową, możesz być idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Cigacice

Główne obowiązki:

  • Rozpoznawanie i opiniowanie reklamacji składanych przez klientów,
  • Analiza zebranych danych reklamacyjnych,
  • Informowanie klienta o postępach w rozpatrywaniu reklamacji,
  • Monitorowanie procesu rozpatrywania reklamacji,
  • Współpraca z innymi działami oraz stronami zaangażowanymi w proces reklamacji,
  • Redagowanie odpowiedzi dla klientów z uzasadnieniem decyzji naszej firmy,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Podejmowanie innych zadań z zakresu odpowiedzialności Działu Realizacji Zamówień, w tym potwierdzanie i zmiany zamówień,
  • Praca w systemie SAP.

Nasze oczekiwania:

  • Cierpliwość, dokładność,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność formułowania czytelnych i precyzyjnych komunikatów,
  • Chęć do przejmowania odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • Doświadczenie w obsłudze reklamacji,
  • Praca z systemem SAP (lub innym systemem ERP).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Darmowe dojazdy do pracy m.in. z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.