Regionalny specjalista ds. zakupów

1 stycznia 1

Poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się dostawami części zamiennych oraz zapewnieniem serwisów mających na celu utrzymanie ruchu w fabryce. Specjalista ds. zakupów to stanowisko, na które szukamy osoby niezależnej, która z łatwością komunikuje się z pracownikami na każdym szczeblu organizacji. Jeśli masz dobre zdolności analityczne oraz doświadczenie w optymalizowaniu i rozwijaniu procesów zaopatrzenia oraz pozyskiwaniu nowych partnerów - zapraszamy do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie, dostawę usług, negocjacje oraz zarządzanie kontraktami,
  • Optymalizacja zakupów pod względem jakościowym,
  • Weryfikacja, monitoring kosztów oraz faktur związanych
    z zamówieniami,
  • Stosowanie się do obowiązujących procedur zaopatrzeniowych oraz szukanie i wspieranie rozwoju nowych, wydajniejszych rozwiązań,
  • Doskonałe zrozumienie procesów zaopatrzenia i dostawców.
  • Przestrzeganie kodeksu etycznego postępowania firmy ROCKWOOL.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w dziale zaopatrzenia (preferowana kategoria części zamiennych),
  • Znajomości systemu SAP m.in. w obszarze gospodarki materiałowej,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację.
  • Wykształcenia wyższego.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym zespole,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.