Specjalistka/Specjalista ds. digital marketingu (SEO/SEM)

Szukamy osoby, dla której digital marketing nie ma tajemnic. Jeśli lubisz testować i z chęcią podejmujesz nowe wyzwania, zapraszamy Cię do pracy w naszym międzynarodowym dziale marketingu.

Jako osoba odpowiedzialna za zwiększanie trafficu na naszej stronie, będziesz odpowiadać za narzędzia i działania rozwojowe platformy, z której korzystają tysiące klientów ROCKWOOL. W codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie zespołu oraz agencji zewnętrznych. Jeśli lubisz analizować dane, realizować testy a/b i kampanie płatne na pewno się u nas odnajdziesz.

Umowa na zastępstwo - okres ok. 1,5 - 2 lat.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie SEO – stosowanie najlepszych praktyk, aby zwiększać ruch organiczny,
  • Przygotowywanie wytycznych SEO dla developerów,
  • Koordynowanie, planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowo – sprzedażowych w Internecie i mediach społecznościowych (FB/Google/Linkedin)
  • Pozyskiwanie jakościowych linków dla domen polskich oraz zagranicznych,
  • Przygotowywanie audytów, raportów i analiz,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań, trendów oraz narzędzi w obszarze Digital Marketingu.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Komunikatywność, proaktywność, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
  • Gotowość do pracy w naszym biurze w Cigacicach

          Mile widziane:

  • Doświadczenie w digital marketingu,
  • Doświadczenie z zakresu pozycjonowania stron/sklepow online,
  • Znajomość narzędzi Atlassian – Jira, Confluence,
  • Znajomość metodologii Agile.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed, zapewniającą szybki i wygodny dostęp do lekarzy ok. 50 specjalności,
  • Dofinansowanie do posiłków (ciepły obiad już od 5 zł) i karty MultiSport,
  • Hybrydowy model pracy: 4 dni w biurze / 1 dzień home office
  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO - naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku,
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV przy pomocy opcji Aplikuj!