Specjalistka / Specjalista ds. zasobów ludzkich

Poszukujemy osoby, która interesuje się szeroko rozumianym HR’em i chętnie zaoferuje wsparcie naszym menadżerom oraz pracownikom. Jeśli masz chęć zająć się rekrutacjami, szkoleń oraz innymi projektami z obszaru HR – zapraszamy Cię do naszego 4-osobowego zespołu. Liczymy, że dołączając do nas, wykorzystasz swój talent i z przyjemnością podejmiesz się nowych wyzwań.

Głównym zadaniem Specjalisty będzie wspieranie rozwoju poprzez kompleksową organizacją i administrację szkoleń i działań rozwojowych. Dodatkowo, jako Specjalista będziesz angażować się w inne zadania z obszaru HR (rekrutacje, ocena pracy, badanie satysfakcji).

Twoje główne obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od publikacji ogłoszeń, po udział w działaniach onboardingowych),
  • Koordynacja programu poleceń,
  • Organizacja oraz administracja działań szkoleniowo-rozwojowych w uzgodnionym obszarze.
  • Udział w pozostałych projektach z obszaru HR (np. targi pracy, badanie satysfakcji, ocena pracy, akcje skierowane do pracowników).

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś pozytywnie nastawiona/y do ludzi i zadań (także tych powtarzalnych),
  • Masz doświadczenie i wiedzę w obszarze tzw. miękkiego HR-u,
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiajacym pracę w tym języku, biegle znasz j. polski,
  • Proaktywnie szukasz nowych rozwiązań, wychodzisz z inicjatywą,
  • Chętnie korzystasz z nowych technologii,
  • Chcesz mieć realny wpływ na biznes.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed, zapewniającą szybki i wygodny dostęp do lekarzy ok. 50 specjalności,
  • Dofinansowanie do posiłków (ciepły obiad już od 5 zł), i karty MultiSport
  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO - naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku,
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji APLIKUJ.