Manager produktu

Masz talent do analizowania rynku i tworzenia strategii produktowych? Dołącz do naszego Działu zarządzania produktowego jako Manager produktu i zarządzaj jedną z grup produktowych oferowanych przez ROCKWOOL w regionie centralnej Europy.

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów (w ścisłej współpracy m.in. z Działem Produkcji) oraz rozwój produktów w ramach istniejącego portfolio,
  • Testowanie i certyfikacja produktów,
  • Analiza trendów rynkowych oraz znajomość rynku i oferty konkurencyjnej;
  • Monitorowanie cyklu życia produktów,
  • Analiza sprzedaży i rentowności produktów w ramach powierzonego asortymentu,
  • Rekomendowanie strategii cenowej i zasad dostępności oferowanych produktów,
  • Współpraca z kluczowymi klientami i przy kluczowych projektach, wsparcie w terenie,
  • Wsparcie merytoryczne działów doradztwa technicznego, sprzedaży oraz komunikacji marketingowej (m.in. poprzez przygotowanie informacji technicznych do materiałów informacyjnych),
  • Szkolenia wewnętrzne dla Działu Sprzedaży,
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy w seminariach i konferencjach branżowych,
  • W ramach potrzeb i realizowanych projektów Manager Produktu działa w krajach objętych organizacyjnie przez ROCKWOOL CEE.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (możliwe inne poparte doświadczeniem z branży technicznej, zwłaszcza budowlanej),
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną współpracę z zespołami innych krajach,
  • Myślenia komercyjnego i strategicznego,
  • Umiejętności organizacyjnych, pozwalających na prowadzenie kilku projektów równocześnie,
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed, zapewniającą szybki i wygodny dostęp do lekarzy ok. 50 specjalności,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz posiłków (ciepły obiad już od 5,50 zł),
  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO - naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku,
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV przez opcję APLIKUJ.