Koordynator produkcji

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla Kierownika produkcji oraz całego zespołu produkcji wełny skalnej w naszej fabryce w Cigacicach. Jeśli jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowej wiedzy i lubisz się nią dzielić, a także posiadasz doświadczenie w środowisku produkcyjnym (szczególnie w zakresie technologii produkcji) - dołącz do naszego zespołu!

Obecnie do naszej fabryki w Cigacicach pod Zieloną Górą, poszukujemy Koordynatora produkcji, który będzie wsparciem dla kierownika produkcji oraz całego zespołu produkcji wełny skalnej.

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcji wełny skalnej;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesu oraz jego optymalizacja;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej oraz raportów;
  • Nadzór i ewidencja materiałów i surowców;
  • Koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi;
  • Szkolenie pracowników m.in. z ISO oraz Lean Management;
  • Nadzór nad gospodarką odpadową działu i ewidencja w systemie BDO.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Zarządzanie Inżynierią Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika i podobne);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom B2;
  • Znajomość metod zarządzania problemami;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy;
  • Komunikatywność, ambicja, dobra organizacja pracy to cechy pożądane w tej roli;

    Mile widziane:
  • Doświadczenie zdobyte w dużym zakładzie produkcyjnym pracującym w ruchu ciągłym będzie atutem;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę jednozmianową;
  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej kantynie;
  • Dofinansowanie do kart sportowych;
  • Prywatną opiekę lekarską oraz przychodnię na terenie zakładu pracy;
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;
  • Pracę w firmie, która w 2023 r. została uznana za światowego lidera zrównoważonego rozwoju wśród firm produkujących materiały budowlane;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

  Twój zakres obowiązków:

  • ·         Nadzór nad procesem produkcji wełny skalnej;
  • ·         Rozwiązywanie bieżących problemów procesu produkcyjnego oraz jego optymalizacja;
  • ·         Tworzenie dokumentacji technologicznej oraz raportów;
  • ·         Nadzór i ewidencja materiałów i surowców;
  • ·         Koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi;
  • ·         Szkolenie pracowników m.in. z ISO, Lean Management;
  • ·         Nadzór nad gospodarką odpadową działu i ewidencja w systemie BDO.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywność, ambicja, dobra organizacja pracy to cechy pożądane w tej roli.

  • Doświadczenie zdobyte w dużym zakładzie produkcyjnym pracującym w ruchu ciągłym będzie atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która w 2023 r. została uznana za światowego lidera zrównoważonego rozwoju wśród firm produkujących materiały budowlane.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV przez opcję APLIKUJ.