Specjalista ds. kontrolingu fabrycznego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za raportowanie i analizę działalności fabryk zarządzanych przez ROCKWOOL Polska.

REKRUTACJA WEWNĘTRZNA

Główne obowiązki

  • Kalkulacja kosztów standardowych produktów,
  • Kalkulacja cen transferowych (GTP),
  • Zakładanie kartotek w systemie SAP dla produktów gotowych i półproduktów,
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz dot. kosztów produkcji, zużycia materiałów oraz kosztów pracy,
  • Udział w pracach nad budżetem,
  • Sporządzanie raportów dot. działań oszczędnościowych,
  • Realizacja procesów związanych z księgowym zamknięciem miesiąca,
  • Dbanie o prawidłowość i kompletność księgowań kosztów zmiennych oraz utrzymania ruchu,
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji zadań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego,
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Znajomości MS Office (Excel) na poziomie zaawansowanym,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość SAP’a będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Jeśli interesuje Cię praca w naszym dziale kontrolingu, prześlij nam swoje CV przy pomocy opcji APLIKUJ.