Specjalista ds. relacji z projektantami

1 stycznia 1

Powiększamy nasz dział wspierający prace projektowe - szukamy komunikatywnej i kreatywnej osoby do telefonicznego kontaktu z projektantami.

Główne obowiązki:

  • Cykliczny, telefoniczny kontakt z biurami projektowymi,
  • Promowanie rozwiązań ROCKWOOL wśród architektów oraz doradztwo techniczne dotyczące zastosowania wełny skalnej,
  • Poszukiwanie nowych biur projektowych i nawiązywanie z nimi współpracy,
  • Prowadzenie prezentacji produktów online,
  • Praca z projektowymi bazami danych,
  • Kompleksowa obsługa LEAD’ów projektowych.

 Szukamy osoby, która:

  • Ma wiedzę ogólnobudowlaną (mile widziani absolwenci budownictwa / architektury i studenci ostatniego roku),
  • Łatwo nawiązuje kontakty oraz potrafi prowadzić intersujące rozmowy telefoniczne,
  • Zna komunikatywnie j. angielski,
  • Jest zaangażowana w realizację wyznaczonych celów,
  • Potrafi aktywnie słuchać i używać logicznej argumentacji,
  • Dobrze zna środowisko MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym zespole,
  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.