Inżynier Mechanik

1 stycznia 1

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku - inżynierowie z Group Technology odpowiadają za realizację projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych związanych z nowymi technologiami wytwarzania skalnej wełny mineralnej. Miejsce pracy: Cigacice

 Główne obowiązki:

  • Opracowanie, wdrażanie i dokumentowanie nowych rozwiązań technicznych od koncepcji do prototypu (biorąc pod uwagę wszystkie aspekty inżynieryjne np. środowisko, koszty produkcji, utrzymanie, zrównoważony rozwój)
  • Opracowanie harmonogramów zadań i projektów modernizacyjnych
  • Przygotowanie i monitorowanie realizacji budżetu
  • Współpracy z innymi działami, także na szczeblu międzynarodowym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - mechaniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale inżynierii
  • Znajomości języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCAD
  • Umiejętności interpersonalnye i komunikacyjne (na różnych poziomach organizacji i struktury projektu)
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych – ok. 60 dni w roku

        Mile widziane:

  • Wiedza teoretyczna z zakresu materiałoznawstwa, energii, technologii wytopu
  • Znajomość programu Inventor

To oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań - nasze projekty zmieniają oblicze biznesu
  • Duży zakres swobody i odpowiedzialności
  • Środowisko przyjazne rozwojowi osobistemu i zawodowemu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez opcję APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).