Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta - Team International

Szukamy osoby, której będziemy mogli powierzyć kompleksową opiekę nad częścią naszych dotychczasowych Klientów. Jeśli z łatwością nawiązujesz nowe kontakty, a budowanie i utrzymywanie relacji jest dla Ciebie czymś naturalnym, jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami poprzez e-mail i telefon;
  • Wspieranie klientów na wszystkich etapach realizacji zamówień;
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów;
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz procedur eksportowych.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2, pozwalający na swobodną komunikację) - warunek konieczny;
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel;
  • Umiejętność formułowania jasnych i czytelnych komunikatów;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz z dużą ilością danych.

     Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku);
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie;
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne;
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przy pomocy opcji APLIKUJ.