Koordynator sekcji wodno-cieplnej

W Grupie ROCKWOOL pracuje ponad 12200 osób w 40 różnych krajach. W naszych 51 fabrykach, codziennie produkujemy materiały do systemów i rozwiązań, które poprawiają efektywność energetyczną, akustykę i bezpieczeństwo pożarowe w milionach budynków na całym świecie.

Główne obowiązki:

  • Organizacja pracy działu,
  • Analiza przyczyn awarii, wprowadzanie działań prewencyjnych oraz korekcyjnych,
  • Wsparcie zespołu swoją wiedzą techniczną z zakresu funkcjonowania maszyn i procesu,
  • Nadzór nad wytwarzaniem ciepła, pary i sprężonego powietrza.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, mechanik lub pokrewne), mile widziane wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w dużym zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata,
  • Praktyczną znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B (niezbędne),
  • Szukamy osoby samodzielnej, zdecydowanej i chętnie przejmującej odpowiedzialność za podległy obszar,
  • Ważna jest także łatwość nawiązywania kontaktów, ponieważ koordynator często współpracuje z pracownikami innych działów oraz firmami zewnętrznymi.

        Mile widziane:

  • Uprawnienia Enargetyczne: E1, E2, E3, D1, D2, D3,
  • Znajomość oprogramowania do zarządzania SAP,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic,
  • Uprawnienia do obsługi platform samojezdnych,
  • Znajomość schematów elektrycznych (sprawne poruszanie się po dokumentacji).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Darmowy dojazd do pracy z Sulechowa i z Zielonej Góry,
  • KLAWOO - Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku - wycieczki dofinansowywane przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez opcję APLIKUJ.