Koordynator ds. Rozwoju Produktów (Konfekcja Rockfon)

W związku z nowymi projektami i rozwojem naszego działu konfekcjonowania marki Rockfon stworzyliśmy nowe stanowisko: Koordynatora ds. Rozwoju Produktu.Dołącz do nas i twórz z nami nowoczesne rozwiązania dla przyszłych pokoleń!

Dział Konfekcji Rockfon zajmuje się tworzeniem innowacyjnych, krótkoseryjnych, designerskich produktów akustycznych z wełny skalnej ROCKWOOL pod konkretne zamówienia naszych klientów. Tu nie można się nudzić! To dział, gdzie wizja projektanta zamienia się w rzeczywiste, zindywidualizowane rozwiązania stosowane w budynkach na całym świecie.

Do naszego 3 osobowego zespołu koordynatorów, poszukujemy dodatkowej osoby, która będzie odpowiedzialna za realizowanie nowych projektów: od zamówienia do wysyłki. Szukamy osoby skrupulatnej, o umyśle analitycznym, potrafiącej asertywnie bronić określonych rozwiązań, znającej środowisko produkcyjne i potrafiącej komunikować się na różnych poziomach organizacji.

Przez pierwszy okres pracy, zapoznamy Cię dobrze z procesem produkcji wełny, z naszymi produktami, ze specyfiką pracy konfekcji. Wraz upływem czasu będziesz pracować coraz bardziej samodzielnie.

Główne obowiązki:

  • Określanie możliwości wykonania zamówienia i wycena projektów;
  • Prowadzenie testów produktowych;
  • Tworzenie instrukcji produkcji;
  • Projektowanie w AutoCAD i programowanie maszyn pod nowy projekt;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Szkolenie współpracowników w zakresie produkcji i poprawnego dokonywania pomiarów;
  • Opracowanie i nadzór nad procedurami kontroli jakości istniejących i nowych procesów;
  • Uczestniczenie w audytach kontrolnych i certyfikujących.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Inżynieria Produkcji);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2 – komunikacja w grupach projektowych odbywa się po angielsku, komunikacja w organizacji również odbywa się po angielsku.
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność rysowania w programie AutoCad – warunek konieczny;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Asertywność to ważna cecha w tej roli;
  • Komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy,

         Mile widziane:

  • Uprawnienia energetyczne Grupa II i III.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę jednozmianową;
  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej kantynie;
  • Dofinansowanie do kart sportowych;
  • Prywatną opiekę lekarską oraz przychodnię na terenie zakładu pracy;
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;
  • Pracę w firmie, która w 2023 r. została uznana za światowego lidera zrównoważonego rozwoju wśród firm produkujących materiały budowlane.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV przez opcję APLIKUJ.