Pereţi interiori Acoperişuri înclinate

Airrock HD

Airrock HD (high density) se utilizează pentru izolarea termică, protecţia fonică şi protecţia la foc a faţadelor ventilate, pereţilor de compartimentare.

Back
Back

Informații tehnice

Punct de topireTt > 1000°C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD= 0.035 W/[mK] | EN 12667
Căldură specificăCp = 1030 J/(kg*K) | EN 12524
Factorul de rezistență la difuzia vaporilorμ=1 | EN 13162
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/pachet
Airrock HD1,45060010006
Airrock HD 1,14060010007,2
Airrock HD 1,76060010004,8
Airrock HD 2,258060010003,6
Airrock HD 2,8510060010003
Airrock HD 3,412060010002,4
Airrock HD 414060010001,8
Airrock HD 4,5516060010001,8
Airrock HD 5,118060010001,2
Airrock HD 5,720060010001,2
Airrock HD 6,2522060010001,2

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Airrock HD
Airrock HD

pdf