Acoperişuri înclinate Pereţi interiori

Airrock FP

Plăci rigide de vată bazaltică, hidrofobizate în masă, pentru protecție la foc, izolare termică și acustică.

Back
Back

Informații tehnice

Compară
Dimensiuni1200 x 600 mm
Punct de topireTt > 1000°C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN 13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD = 0,036 W/[mK] | EN 12667
Coeficient de absorbție de apă (lungă durată)WL(P) ≤ 3 kg/m2 | EN 12087
Coeficient de absorbție de apă (scurtă durată)WS ≤ 1 kg/m2 | EN 1609
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/pachet m2/palet
Airrock FP0,83060012007,2115,2
Airrock FP1,14060012004,3286,4
Airrock FP1,355060012004,3269,12
Airrock FP1,656060012003,657,6
Airrock FP2,28060012002,1643,2
Airrock FP2,7510060012002,1634,56
Airrock FP3,312060012001,4428,8

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Airrock FP
Airrock FP

pdf