Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych,
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy wykonywanej przez zespół SUR,
  • Analiza przyczyn awarii, wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • Wsparcie zespołu swoją wiedzą techniczną z zakresu funkcjonowania maszyn i procesu,
  • Zamawianie niezbędnych części zamiennych,
  • Współpraca z działem produkcji oraz serwisami (nadzór nad ich pracą).

Szukamy osoby:

Samodzielnej, zdecydowanej i chętnie przejmującej odpowiedzialność za podległy obszar. Ważna jest także łatwość nawiązywania kontaktów, gdyż koordynator często współpracuje z pracownikami innych działów oraz firmami zewnętrznymi.

Prześlij nam swoje CV, jeśli posiadasz:

  • Wyższe wykształcenie elektryczne, automatyczne lub mechaniczne,
  • Uprawnienia SEP Grupy 1 do 1 kV (uprawnienia Grupy 2 i 3 będą dodatkowym atutem),
  • Mile widziane dwuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej – najchętniej w dziale UR.
  • Praktyczną znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B (niezbędne).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Pracę w oparciu o standardy Lean i 5 S.

Prosimy o przesłanie CV poprzez opcję Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz tutaj