Specjalista ds. PR

1 stycznia 1

Zastanawiasz się jacy jesteśmy i jak się z nami pracuje?Szanujemy siebie nawzajem i liczymy się ze swoim zdaniem. Nasze pomysły codziennie przekładamy na projekty i działania. Stawiamy sobie ambitne cele i możemy je osiągać we własny sposób. Wiemy, że jesteśmy różni, i że właśnie w tym tkwi nasza siła. Marketing to nie tylko nasza praca, to także nasza pasja. Kampanie, które tworzymy zdobywają branżowe nagrody, np. prestiżową Golden Arrow za grę ROCK TOWN.To jak? Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?Miejsce pracy: Cigacice

Główne zadania:

  • Zarządzanie obszarem Public Relations - bliska współpraca z mediami i kluczowymi dziennikarzami,
  • Zarządzanie obszarem content marketingu - przygotowywanie i realizacja strategii działań komunikacyjnych oraz prowadzenie kampanii contentowych,
  • Prowadzenie komunikacji i działań w mediach społecznościowych,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i domami mediowymi,
  • Udział w tworzeniu kreatywnej komunikacji marki ROCKWOOL w regionie Central Eastern Europe.

Czego szukamy u kandydatów?

  • Zręcznego operowania słowem - łatwości w tworzeniu interesujących i spójnych  tekstów,
  • Doświadczenia w zakresie redagowania i tworzenia treści, tekstów, wypowiedzi i przemówień,
  • Znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie (min. B2),
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności koordynowania działań,
  • Wyższego wykształcenia

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością tworzenia kreatywnych projektów i treści,
  • Swobodną i opartą na zaufaniu atmosferę,
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.