Specjalista ds. content marketingu

Dział Marketingu w ROCKWOOL Polska dba o komunikację w regionie CEE (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Kraje Bałtyckie, Ukraina i Mołdawia).

Nasze kampanie zdobywają liczne branżowe nagrody – cieszy nas to, bo lubimy swoją pracę. I lubimy, kiedy ona podoba się innym – jak Gra ROCK TOWN, którą stworzyliśmy by bawić i uczyć naszych klientów, a w zamian otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Golden Arrow. Może z Tobą powtórzymy ten sukces?

Miejsce pracy: Cigacice

Główne zadania:

  • Udział w tworzeniu kreatywnej komunikacji marki ROCKWOOL w regionie Central Eastern Europe,
  • Zarządzanie obszarem content marketingu - przygotowywanie i realizacja strategii
    działań komunikacyjnych oraz prowadzenie kampanii contentowych,
  • Zarządzanie obszarem Public Relations - bliska współpraca z mediami i kluczowymi dziennikarzami,
  • Prowadzenie komunikacji i działań w mediach społecznościowych,
  • Wsparcie działu Digital w działaniach SEO i SEM,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i domami mediowymi.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zręcznego operowania słowem - łatwości w tworzeniu interesujących i spójnych  tekstów,
  • Doświadczenia w zakresie redagowania i tworzenia treści, tekstów, wypowiedzi i przemówień,
  • Wyższego wykształcenie,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2),
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i koordynowania działań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przy pomocy opcji  APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach znajdziesz: https://www.rockwool.pl/o-nas/praca-w-rockwool/klauzula/
Pełna informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://www.rockwool.pl/polityka-prywatnosci/