Náplň práce a zodpovědnosti:

  • Opravy vyhrazených elektrických zařízení
  • Preventivní údržby výrobních zařízení
  • Aktivně se podílet při instalaci nových zařízení
  • Svými znalostmi a dovednostmi se podílet na vylepšování spolehlivosti funkce el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby
  • Rozšiřovat své znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace
  • V rámci systémů QMS a EMS sledovat a seznamovat se s veškerou relevantní dokumentací a pracovat podle všech stanovených pravidel a postupů

Výhodou jsou znalosti:

  • Orientace v hořákové technologii Weishaupt, Kromschröder
  • Základní orientace v měřící a regulační technice
  • Znalosti pneumatických systémů (Festo), motorů (SEW, ABB, Siemens), servo-pohonů  (Lenze)
  • Zavádění systémů štíhlé údržby a řízení – TPM,  6S, 6 Sigma apod.
  • Znalosti a orientace v SAP

Požadované vzdělání a zkušenosti:

  • Praxi v oboru
  •  Vyučen v oboru elektrotechnickém
  • Vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 6
  • Dobrý zdravotní stav

Vaše osobní předpoklady pro danou pozici:

  • Práce na směny
  • Samostatnost, zručnost, spolehlivost
  • Komunikativnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Aktivní přístup k zadaným i mimořádným úkolům
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Měsíční docházkový bonus
  • Výkonnostní bonus dle splněných KPI
  • Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie
  • Věrnostní bonusový program
  • Příspěvek na dopravu
Bohumín factory, CIRKELINE 4, HVAC, employees, pipes, production
Využij příležitosti a získej cenné zkušenosti, které obohatí nejen tvůj životopis, ale také ti mohou otevřít dveře k úspěšné kariéře. Přidej se k týmu světového leadera ve výrobě izolací z kamenné vlny, který má pobočky v 48 zemích po celém světě.

Máš o pracovní pozici zájem? Kontaktuj nás

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošli svůj životopis.  Pro případné další informace jsme k dispozici mezi 8:00 a 16:00 na telefonním čísle: +420 596 094 203

Odesláním životopisu souhlasím s tím, aby ROCKWOOL, a.s. provedl zpracování mých osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Zde si můžeš prohlédnout informace o zpracování osobních údajů společností Rockwool a.s.