Mono density, very low density wool slab.
Products: Multirock, Acoustic
Pereţi interiori Acoperişuri înclinate

Multirock

Plăci semi-rigide de vată bazaltică, destinate izolării pereţilor despărţitori, tavanelor şi acoperişurilor înclinate

Back
Back

Informații tehnice

Punct de topireTt > 1000°C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD = 0,037 W/[mK] | EN 12667
Căldură specificăCp= 1030 J/(kg*K) |EN 12524
Rezistenţa la flux de aerAFr ≥ 6 | EN 29053
Coeficient de absorbție de apă (lungă durată)Wlp ≤ 3 Kg/m2 | EN 12087
Coeficient de absorbție de apă (scurtă durată)Wp ≤ 1 Kg/m2 | EN 1609
Factorul de rezistență la difuzia vaporilorμ= 1
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/pachet m2/palet
Multirock 1,0540600120010,0880,64
Multirock 1,355060012008,6469,12
Multirock 2,158060012005,0440,32
Multirock 2,710060012004,3234,56
Multirock 3,212060012003,628,8
Multirock 3,7514060012002,8823,04
Multirock 4,0515060012002,8823,04
Multirock 4,316060012002,1621,6
Multirock 4,8518060012002,1617,28
Multirock 5,420060012002,1617,28
Multirock1,857060012005,7646,08
Multirock2,49060012004,3234,56

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Multirock
Multirock

pdf

Produse vizionate recent