Fațade ventilate

Airrock LD FB1

Plăci semi-rigide de vată bazaltică, hidrofobizate în masă, destinate sistemelor de faţade ventilate, pereţilor de compartimentare, tavanelor, scafelor şi sistemelor casetate metalice.

Back
Back

Informații tehnice

Punct de topireTt > 1000°C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN 13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD= 0,037 W/[mK] | EN 12667
Căldură specificăCp = 1030 J/kgK | EN 12524
Rezistenţa la flux de aerAFr≥ 6 kPa ∙ s/m2 | EN 29053
Factorul de rezistență la difuzia vaporilorμ = 1 | EN 12086
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/pachet m2/palet
Airrock LD FB11,355060010007,272
Airrock LD FB12,158060010004,848
Airrock LD FB12,710060010003,636
Airrock LD FB13,21206001000330
Airrock LD FB13,7514060010002,424
Airrock LD FB14,0515060010002,424
Airrock LD FB15,420060010001,818

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Airrock LD FB1
Airrock LD FB1

pdf

Produse vizionate recent