Acoperișuri tip terasă

Hardrock 500

Plăci rigide de vată bazaltică tip dual density, destinate sistemelor de acoperişuri tip terasă.

Back
Back

Informații tehnice

Cod unic de identificareCPR-DoP-PLO-025
Stabilitate dimensionalăDS(T+) ≤ 1 % | EN 1604
Punct de topirett >1000 °C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD = 0,036 W/(m*K) | EN 12667
Coeficient de absorbție de apă (lungă durată)Wlp = 3 kg/m2 | EN 12087
Coeficient de absorbție de apă (scurtă durată)Wp = 1 kg/2 | EN 1609
Factorul de rezistență la difuzia vaporilorμ=1 | EN 13162
Rezistența la compresiune pentru o deformație de 10%σ10 = 30 kPa | EN 826
Încărcare punctualăp = 500 N | EN 12430
Rezistența la tracțiune perpendiculară pe fețeσmt = 10 kPa | EN 1607
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/palet
Hardrock 5001,35501200200057,6
Hardrock 5001,65601200200048
Hardrock 5002,2801200200036
Hardrock 5002,5901200200033,6
Hardrock 50028,81001200200028,8
Hardrock 5003,31201200200024
Hardrock 5003,851401200200019,2
Hardrock 5004,151501200200019,2
Hardrock 5004,41601200200016,8
Hardrock 50051801200200014,4
Hardrock 5005,552001200200014,4

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Hardrock 500
Hardrock 500

pdf

Produse vizionate recent