Elektryk

Posiadasz doświadczenie w usuwaniu awarii maszyn oraz instalacji elektrycznych? Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie - dołącz do naszego zespołu!

 Główne obowiązki

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn,
  • Wykonywanie zadań remontowych i naprawczych,
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień na urządzenia, instalacje i sieci energetyczne grupy I (do 15 kV),
  • Grupy II i III w zakresie obsługi, eksploatacji, konserwacji i napraw,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełen etat, bezpośrednio w firmie ROCKWOOL Polska oraz wysokie dodatki za pracę w systemach zmianowych i święta,
  • Nieodpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa, a także z Bojadeł, Konotopu, Swarzynic, Smolna Wielkiego, Głuchowa oraz ze Staropola i Kępska,
  • Dofinansowanie do letniego wypoczynku,
  • Łatwy dostęp do lekarzy w przychodni na terenie fabryki,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • KLAWOO - Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku - wycieczki dofinansowywane przez pracodawcę;

Sprawdź jak możesz rozwinąć się razem z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@rockwool.pl