Pereţi interiori

Airrock ND

Plăci semi-rigide de vată bazaltică, hidrofobizate în masă, destinate faţadelor ventilate, pereţilor de compartimentare, tavanelor, scafelor şi sistemelor casetate metalice. Plăcile Airrock ND (normal density - densitate normală) se pot monta în schelet de susţinere orizontal sau vertical. Plăcile se pot livra cu sau fără împâslitură din fibră de sticlă.

Back
Back

Informații tehnice

Densitateρ = 50 kg/m3 | EN 1602
Punct de topireTt > 1000°C | DIN 4102
Clasa de reacție la focA1 | EN 13501-1
Coeficientul de conductibilitate termică declaratλD = 0,035 W/[mK] | EN 12667
Căldură specifică Cp=1030 J/(kg*K) | EN12524
Rezistenţa la flux de aerAFr= 12 r ≥ 12 kPa ∙ s/m2 | EN 29053
Factorul de rezistență la difuzia vaporilorμ = 1 | EN 12086
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Înapoi
Produs Rezistență termicăGrosime (mm)Lăţime (mm)Lungime (mm)m2/pachet m2/palet
Airrock ND1,14060012008,6486,4
Airrock ND3,412060012002,8828,8
Airrock ND1,45060012007,272
Airrock ND1,76060012005,7657,6
Airrock ND2,258060012004,3243,2
Airrock ND2,8510060012003,636
Airrock ND 4,5516060012002,1621,6
Airrock ND 414060012002,8823,04
Airrock ND 5,720060012002,1617,28
Airrock ND27060012005,7646,08
Airrock ND4,2515060012002,1621,6

Căutarea nu a generat nici un rezultat

Încarcă mai multe
Back

documents

 

 

pdf
icon
Airrock ND
Airrock ND

pdf