Kontroler / Kontrolerka jakości (panele sufitowe)

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie szeregu standardowych badań jakościowych paneli sufitowych Rockfon.

 Miejsce pracy: Cigacice

Uwaga!
Praca w systemie zmianowym

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie badań odbiorczych paneli sufitowych Rockfon,
  • Ocena wyrobów pod względem wizualnym,
  • Wstępna kontrola surowców,
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod względem zgodności z Kartą Produktu,
  • Pomoc w przeprowadzaniu testów i prób technologicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1),
  • Pracowitości i zaangażowania,
  • Umiejętności analizowania i formułowania wniosków,
  • Stanowczości w działaniu,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
    pracę według standardów Lean,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • dodatki za pracę w systemach zmianowych i święta,
  • dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przy pomocy opcji APLIKUJ