Hledáme zodpovědného a spolehlivého zaměstnance, který bude zodpovědný za zavádění nových technologií do provozu, diagnostikou poruch a jejich řešením.

Náplň práce a zodpovědnosti:

  • Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení.
  • Spolupráce na instalaci nových zařízení.
  • Zajištění servisu stávajících zařízení, hlídání revizí, dodržování preventivních prohlídek.
  • Podílení se na vylepšování spolehlivosti funkcí el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby.
  • Zajištění náhradních dílů potřebných pro chod zařízení.

Výhodou jsou znalosti:

  • Orientace v hořákové technologii Weishaupt, Kromschröder
  • Základní orientace v měřící a regulační technice
  • Znalosti pneumatických systémů (Festo), motorů (SEW, ABB, Siemens), servo-pohonů  (Lenze)
  • Zavádění systémů štíhlé údržby a řízení – TPM,  6S, 6 Sigma apod.
  • Znalosti a orientace v SAP

Vaše profesní a osobní předpoklady pro danou pozici:

  • Zkušenosti s preventivní údržbou, zaváděním nových technologií do provozu, diagnostikou poruch a jejich řešením
  • Orientace v problematice řídících systémů PLC , HW konfigurace Siemens S7 300, S7 400, S7 1500, TIA portál, průmyslové sítě Profinet, Profibus, ASi
  • Orientace a obecná znalost vizualizačních systémů (Siemens WinCC)
  • Základní znalosti nastavení a ovládání frekvenčních měničů ABB, Lenze, Danfoss FCD
  • Znalosti problematiky safety systémů Siemens S7 1500, PILZ – CPU PSS 3000, PNOZ atd.
  • Základní znalosti v robotice KUKA, (Fanuc)
  • Středoškolské vzdělání s maturitou v oboru elektro
  • Minimálně tříletá praxe v oboru a průmyslové automatizaci
  • Praktická znalost §6 vyhlášky 50/78Sb.
  • Komunikativní a písemná znalost AJ

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • Možnost kariérního a platového růstu
  • Možnost odborných školení
  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém
  • Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie
  • Věrnostní bonusový program
  • Příspěvek na dopravu

Pro případné další informace jsme Vám k dispozici na čísle: +420 596 094 203.

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete svůj životopis.

Odesláním životopisu souhlasím s tím, aby ROCKWOOL, a.s. provedl zpracování mých osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Zde si můžete prohlédnout informace o zpracování osobních údajů společností Rockwool a.s.